اردواز شیروانی – ثامن درب نمایندگی اردواز شیروانی 09121431055


ارواز شیروانی – فلز ارواز امروزه یکی از بهترین گزینه ها برای درهای ورودی و درهای خودرو در ساختمان است.

اردواز شیروانی

اردواز چیست؟

اردواز در اصل نوعی گرانول معدنی است که در صنعت ساختمان برای درب ورودی ساختمانها استفاده می شود. نام فارسی اردواز سر درب است. مقاومت آرد به دلیل وجود فیبر و سیمان زیاد است. در نتیجه پیشرفت تکنولوژیکی و استفاده از بهترین مواد اولیه در همه صنایع ، ورق های فلزات آهنی به عنوان مواد اولیه برای ساخت سر درها (اردواز) استفاده می شود. تبدیل آتش سوزی از سیمان به ورق های فلزی رنگی زیبا برای تزئین نمای ساختمان انجام می شود. برگهای گل به اشکال مختلف ساخته می شوند. شیب اردواز بستگی به تعداد پله های اردواز دارد.

سقف سقف

آنچه در این مقاله می خوانید

انواع گل

انواع گل

انواع مختلفی از گل ها وجود دارد که به عنوان پوشش در ساختمان ها و آلاچیق ها استفاده می شود.

سقف سقف

آرد سیمان

کمپ های سیمانی اولین نوع کمپرهایی هستند که بدون رنگ ساخته می شوند و رنگی مشابه رنگ سیمان دارند. این نوع برگ اردوگاه کمتر در شهرها استفاده می شود. این نوع گل به دلیل عدم قابلیت شستشو در ساختمان ها استفاده نمی شود.

اردوگاه های فلزی

ورق های فلزی چندین سال محل مصالح سیمانی روی نمای ساختمان را پوشانده اند. شکل پذیری و تضاد رنگی کوره از مزایای استفاده از فلز به جای ورق سیمان است. ورق های فلزی قوسی و ساده رنگ آمیزی شده در شیروانی ، محافظ ، سرپوش و قطعات ساده استفاده می شود. این ورق های فلزی در ضخامت ها و رنگ های مختلف در بازار موجود است.

سقف شیروانی بالای در

گروه تولیدی ثامن درب بنا به درخواست مشتریان در حال ساخت انواع ساختمان اردواز (سر در) از سال 2015 می باشد. طراحی و ساخت انواع روکش از قبیل پنجره ها و دیوارهای جلو ساختمان (نمای جانبی) ، سقف ساختمانهای ویلا (اتاق زیر شیروانی) و روکش بالای غرفه ها توسط کادر مجرب و مجرب.

گل بالای در

برای دریافت مشاوره رایگان و بررسی نمونه های جدید اردواز و درهای ساختمان ، می توانید با شماره تلفن -56586755 -56586755-09123403540 _09124403540 تماس بگیرید.

درب بالای ارواز

اجرای سقف و درب

امنیت و دکوراسیون دو ویژگی مهم در عملکرد ساختمان ها و درهای ساختمان است. استفاده از مواد اولیه مرغوب تأثیر بسزایی در عملکرد اردواز دارد. اردواز بخشی از ساختمان است که همیشه در معرض آلودگی هوا است. توجه داشته باشید که گرد و غبار هوا باعث ایجاد رطوبت و رطوبت اردواز می شود ، بنابراین استفاده از مواد اولیه و رنگ کوره باعث می شود ساختار شما در برابر آلودگی مقاوم تر شود. ، برف و باران

ارواز بالای درب شیروانی

انتخاب رنگ پرنعمت یکی از نکاتی است که خریدار به آن توجه می کند. در انتخاب رنگ اردو قبل از اجرا دقت کنید تا رنگ اردوگاه متناسب با نما و شکل ساختمان شما باشد.

درب بالای ارواز

شاسی و عایق بندی اردوگاه نیز یک نکته بسیار مهم است که در سراسر اردوگاه و شیروانی بسیار مهم است. استفاده از پروفیل های خشک 2.5 میلی متری با عرض مناسب همراه با استفاده از عایق مناسب می تواند دوام سازه شما را افزایش دهد.

اردواز شیروانی

یک سیستم شیب و کانال مناسب برای تخلیه آب نیز یکی از مهمترین نکات در هنگام کار کمپ و سقف های وسیع و شیب دار است. این امر زمانی اهمیت بیشتری پیدا می کند که قصد دارید از این نوع سازه به عنوان سقف قوسی استفاده کنید. بدون شک ، زهکشی مناسب و اصل آب می تواند آرامش خاطر را ایجاد کند. حتماً شیرهایی را مشاهده کرده اید که آب باران از لبه ها بیرون می آید. عمق مناسب کانالها و نحوه قرارگیری مناسب ویژگیها از ویژگیهای م inثر در هدایت رواناب آب از سطح انتهای شیروانی است.

اردواز شیروانی

مشخصات فنی اردواز

اردواز می تواند بین 150 تا 200 مایل دریایی در متر مربع را تحمل کند. اردوگاه های موجود در بازار در ابعاد 30 60 60 سانتیمتر در بسته های 10 تا 17 ارائه می شود. محل کمپ به صورت ورق با طراحی ساده و شکل هلالی ساخته شده و به صورت پله تا پای جان قرار می گیرد. اردواز در مراحل مختلف تولید می شود. اگر خریدار رنگ خاصی می خواهد می تواند با شماره 09123403540 تماس گرفته و رنگ مورد نظر خود را سفارش دهد. رنگ برگهای کمپ به شکل کوره الکترواستاتیک است.

مزایای برگ اردوگاه

از آنجا که برگ اردو تحت فشار استخراج می شود ، دارای خواص سنگ مانند است. اردواز بسیار سبک است و وضعیت خوبی دارد. سبک بودن سقف در برخی موارد ، مانند زلزله یا هر گونه گوته ، احتمال سقوط بسیار بالایی دارد. نصب سریع ، قیمت مناسب ، ترکیب رنگ های بتنی ، استقلال از بیمه گذاران ، زیبایی در مقابل مزایای برگ اردوگاه.Source link

دیدگاهتان را بنویسید