تراس و محافظ بالکن


تراس ها و بالکن ها قسمت هایی از ساختمان هستند که برای محافظت از جان اعضای خانواده و جلوگیری از ورود مزاحمان و همبرگر به حفاظت نیاز دارند. بالکن ها و تراس ساختمان ها در جلوی ساختمان قرار گرفته اند ، بنابراین انواع مختلف نرده تراس و نرده بالکن طراحی و نصب می شود. گروه تولیدی ثامن درب نرده های تراس و بالکن را در طرح های مختلف می سازد. شماره تلفن 56586755-021 در ساعات اداری و شماره تلفن همراه 09123403540 آماده است تا شما را برای بیشتر وقت دوستداران توصیه کند. در این مقاله سعی می کنیم با انواع نرده تراس و بالکن آشنا شویم. برای این منظور می توانید تصاویر مختلفی از انواع نرده بالکن و نرده تراس را در این قسمت مشاهده کنید.

درجه نرده های بالکن و تراس از نظر ارتفاع چقدر است و؟؟

ارتفاع نرده های بالکن یکی از مهمترین نکاتی است که در هنگام طراحی و ساخت باید مورد توجه قرار گیرد. در گذشته نه چندان دور ، ارتفاع این محصول بین 75 تا 90 سانتی متر بود ، با توجه به اینکه بالکن و تراس پرتگاه محسوب می شود ، این ارتفاع مطمئناً کم است و بهتر است ارتفاع آن بین 100 تا 130 سانتی متر باشد. البته واحدهای پایینی باید تمام فاصله کف تا سقف بالکن را طی کنند تا از ورود سارقان و مزاحمان جلوگیری شود. در ادامه ، ما با این نوع حصار که حصاری تاشو است (محافظ بالکن و تراس غلتکی) برخورد می کنیم. نکته بسیار مهم دیگر فاصله بین قسمتهای حصار تراس است. اگر در نظر بگیرید که جعبه محافظ تراس است ، نقطه این جعبه نباید از 12 سانتی متر تجاوز کند. از آنجا که کودکان نیز به تراس دسترسی دارند و گاهی در بالکن تنها هستند ، فاصله بین قطعات نباید آنقدر زیاد باشد که بخیه بتواند از حصار عبور کند. استاندارد این قسمت از تراس و بالکن محافظ بالکن 12 سانتی متر است. بنابراین ، ارتفاع نرده های بالکن باید حداقل 110 سانتی متر باشد. توجه داشته باشید که در جعبه محافظ بالکن و تراس ، فاصله بین قطعات نباید از 12 سانتی متر تجاوز کند.

انواع نرده های بالکن و تراس از نظر مواد و مواد اولیه به سه دسته اصلی تقسیم می شوند:

از نظر طراحی و سبک ، نرده های راه پله در تعدادی از سبک های مختلف ساخته می شوند که تولید کنندگان نرده های بالکن و تراس سعی می کنند سبک های مختلف نرده را در زمینه فعالیت خود به بازار ارائه دهند. نرده های بالکن و نرده های تراس با طراحی:

  • نرده تراس و بالکن جدید
  • نرده ها و بالکن های تراس کلاسیک
  • نرده ها و بالکن های تراس مجلل

نرده های تراس فلزی ساده و بالکن

بسیاری از شما انواع مختلفی از این نوع حصار بالکن را در ساختمان ها مشاهده کرده اید که در رنگ های مختلف با استفاده از تصویر نصب شده یا می گویند نرده ای به قیمت بالکن یا تراس ساختمان. از آنجا که فناوری استفاده از مواد اولیه مختلف و جوشکاری آنها در ایران کمتر از یک دهه است که استفاده می شود ، بنابراین اکثر ساختمانها در نوع نرده بالکن هستند که از این استفاده می کنند.

نرده ها و بالکن های تراس فرفورژه

آهن فرفورژه یکی از اجزای مورد استفاده در ساخت درها و سازه های مختلف ساختمان در دهه گذشته است. نرده تراس و بالکن شکی نیست که آهن فرفورژه یکی از زیباترین سازه های فلزی است که می توان از آن برای حصار محافظ ساختمان شما استفاده کرد. نرده های فرفورژه بسیار متنوع هستند و در عین حال ، اگر از شرکت یا کارخانه ای که نرده های فرفورژه می سازند خرید کنید ، می توانید مطمئن باشید که در سطوح مورد نیاز هستند. به همه دست یابید. نرده ها و تراس های بالکن چوبی فرفورژه معمولاً دارای اشکال پیچیده ای هستند که زیبایی و تجمل خاصی دارند. نرده های بالکن چدنی را می توان در دو سبک کلاسیک و لوکس استفاده کرد.

نرده های بالکن CNC

بی نظیر نرده تراس و بالکن جدید ، که از هر نظر عالی است ، CNC و برش لیزری است. ریل تراس CNC و بالکن ها دارای ظرفیت های بسیار بالایی هستند. یکی از مهمترین مزایای این نوع نرده های بالکن و تراس ، قابلیت درج لوگوها یا اشکال مختلف با برش لیزری یا CNC است. در عین حال ، با توجه به طرح های موجود برای حفاظت استاندارد بالکن CNC ، قطعاً اندازه گیری بین قطعات آسان تر است. یکی دیگر از مزایای مهم نرده ها و سکوهای برگ برای ساختمانهایی که دارای بالکن در جلوی ساختمان هستند این است که در داخل بالکن قابل مشاهده نیستند.

راه آهن بالکن مدرن تراس محافظ

محافظ تراس و بالکن مدرن، یکی از بهترین نرده های تراس و بالکن است. در مجموعه ثامن درب ، با استفاده از ایده ها و طرح های موجود ، قادر هستیم طرحی واقعاً زیبا به سبک مدرن تولید کنیم. سبک و طراحی سکوها و بالکن های مدرن تا حد زیادی به مواد اولیه وابسته است. امروزه بیشتر خانه ها دارای حیاط یا بالکن کوچک و بزرگ هستند. بالکن ها و تراس ها نیز بسیار کوچک هستند و فضای زیادی را اشغال نمی کنند ، اکثر مردم فکر می کنند این بالکن ها تزئینی نیستند. ما انواع مختلفی از نرده های بالکن مدرن را طراحی و تولید کرده ایم که در تزئین و تزئین نما و همچنین دسترسی به فضا کمک بزرگی است. به سبک نرده های بالکن مدرن ، نرده های بالکن و محافظ تراس کابلی یکی از انواع نرده های بالکن مدرن است. اساساً سازه های کابلی که ظاهراً ظاهری بسیار مدرن و جذاب دارند می توانند گزینه ای مطمئن و مقرون به صرفه باشند.

نرده های بالکن و محافظ تراس کلاسیک

نرده های بالکن کلاسیک حس بالکن های قدیمی و نوستالژی قدیمی را برانگیخته است. انواع مختلف نرده بالکن و نرده کلاسیک در طرح های مختلف تولید شده است که در ادامه تصاویری از بهترین نرده های کلاسیک را در اختیار شما قرار می دهیم. از جدیدترین سبک های کلاسیک برای جلوگیری از به هم ریختگی نمای ساختمان خود استفاده کنید. انواع مختلف نرده بالکن و محافظ تراس کلاسیک از فلز در طرح چوبی ساخته شده است که از نظر امنیت و زیبایی بسیار ایمن تر از ریل های تراس چوبی است. نرده های بالکن کلاسیک یا نرده های تراس معمولاً با استفاده از طرح های سنتی یا طرح چوبی ساخته می شوند. در این روش به جای استفاده از حامل چوبی ، از ورق های فلزی با ضخامت 3 تا 5 میلی متر استفاده می شود. در صورت نیاز به طراحی خلاقانه و زیبا ، می توانید با طراحان گروه فلز ثامن تماس بگیرید و با توجه به نمای ساختمان خود ، حصار تراس زیبا و مناسب را درخواست کنید.Source link

دیدگاهتان را بنویسید