حفاظ روی دیوار

حفاظ شاخ گوزنی یکی از برترین نرده حفاظ روی دیوار محسوب میشود. حفاظ روی دیوار باید دارای خصوصیاتی باشد تا بتواند امنیت را برای صاحبان ساختمان ها و افرادی که از نرده حفاظ روی دیوار به عنوان یک حفاظ فلزی استفاده میکنند به ارمغان بیاورد. حفاظ شاخ گوزنی باید از میلگرد سایز 10 ساخته شود بهتر است تا میلگرد 8 . هر چند که تغییر خاصی در امنیت نرده حفاظ روی دیوار رخ نمیدهد.

حفاظ روی دیوار حیاط

نرده و حفاظ روی دیوار حیاط یکی از تجهیزات امنیتی و حفاظتی ساختمان‌ها محسوب می‌شود. حفاظ و نرده دیوار به دلیل استفاده در انواع دیوارهای حیاط و افزایش امنیت و حفاظت ساختمان، مورد توجه اکثر مردم قرار گرفته است. حفاظ و نرده با سبک‌ها و مدل‌های متنوعی طراحی می‌شود. تنوع جنس، طرح و مدل نرده‌ دیوار بسیار زیاد است. شما می‌توانید متناسب با شرایط آب و هوایی منطقه، حفاظ و نرده دیوار ساختمان را انتخاب کنید. نرده و حفاظ به دلیل ایجاد امنیت برای ساختمان‌های متنوع با کاربری‌های مختلف استفاده می‌شود.

برای تعیین تراکم نرده‌ها شما می‌توانید به شاخه‌ها و میله‌های عمودی حفاظ و نرده دیوار توجه کنید. به عنوان مثال نرده فلزی شاخ گوزنی اگر دارای شاخه‌ها و میله‌های بیشتری باشد؛ نسبت به حفاظ و نرده فلزی ساده، وزن بیشتر و در نتیجه قیمت بالاتری دارد. تعداد بیشتر نرده باعث می‌شود، میله‌های عمودی با فاصله کمتری نسبت به هم اجرا شوند. اگر مایل هستید حفاظ و نرده با قیمت کمتری خریداری کنید؛ نرده‌ حفاظ دیوار با تعداد کمتر را انتخاب نمایید.

کاربری حفاظ هم بسیار مهم است. شما باید امنیت حفاظ دیوار را حفظ کنید. باید در این زمینه انتخاب‌های خود را به دقت بررسی کنید. ارتفاع و همچنین پیچیدگی‌هایی که در این زمینه وجود دارد به شما اجازه خواهد داد که کار خرید و فروش حفاظ دیوار را به آسانی انجام دهید. اگر شما حتی در یک محل امن هم در وسط شهر زندگی کنید دست شما باز است که حفاظ‌های ساده ای مانند حفاظ‌های سرنیزه ای استفاده کنید.

کاربری حفاظ هم زیاد مهم است. شما باید امنیت حفاظ شاخ گوزنی را حفظ کنید. باید در این زمینه گزینش‌های خود را به دقت بررسی کنید. بلندی و وانگهی پیچیدگی‌هایی که در این گویه وجود دارد به شما اجازه خواهد عدل که کار خرید و فروش نرده حفاظ شاخ گوزنی را به آسانی انجام دهید. اگر شما حتی در یک محل امن هم در میان شهر حیات کنید دست شما باز است که حفاظ‌های ساده ای همانند حفاظ‌های سرنیزه ای بهره‌گیری کنید.

بهترین و جدیدترین انواع حفاظ بالای دیوار شامل حفاظ لیلیوم ، حفاظ بوته ای ، حفاظ نیزار ، حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ نخل مرداب و سرنیزه می باشد. هر فردی با سلیقه خود می توانید یکی از این نوع محافظ دیواری را برای دیوار حیاط یا باغچه خود انتخاب کند. تولید کننده حفاظ دیواری محافظ دیواری که به اسم گارد یا حصار ویلا یا حیاط نیز شناخته می شود در ایران سازه با کیفیت مطلوب تهیه می شود. از رنگ های الکترواستاتیک برای رنگ آمیزی میلگردهای حفاظ نرده نیزار آبشاری استفاده می شود

موقع خرید یا مذاکره با سازنده حفاظ چه چیزهایی را باید مشخص کنیم؟ پارامترهای زیر را بشناسید تا حرفه‌ای‌تر با او برخورد کنید!

۱- جنس حفاظ: همان طور که گفتیم تقریباً همه حفاظ‌های دیوار در شهر تهران از جنس فولاد یا به قول خودمانی‌اش آهنی هستند. پس این یکی را می‌توان از لیست دغدغه‌ها خط زد.

۲- ارتفاع حفاظ: حفاظ‌ها به‌طور معمول با ارتفاع یک تا یک‌ونیم متر ساخته می‌شوند. ارتفاع از مهم‌ترین چیزهایی است که روی قیمت حفاظ اثرگذار است. ضمن این که برای کاربردهای خاص می‌توانید ارتفاع دلخواه خود را انتخاب کنید.

۳- تراکم حفاظ: تعداد میله‌های عمودی در هر متر عرض حفاظ، تراکم آن را مشخص می کند. هر چه تراکم بالاتر باشد، یعنی میله‌های عمودی به هم نزدیک‌تر هستند و تراکم پایین به معنی فاصله بیشتر میله‌ها با هم است. هر چه تراکم کمتر باشد، هزینه ساخت حفاظ پایین‌تر می‌آید. تراکم بیشتر امنیت بیشتر و گاهی هم زیبایی بیشتری به وجود می‌آورد.

۴- نوع حفاظ: حفاظ‌های فولادی در می‌تواند طرح سرنیزه ای، شاخ گوزنی، بوته ای، نیزاری و یا لیلیوم باشند. اصلاً نگران این اسم ها نباشید! در ادامه تک‌تک آن‌ها را به شما معرفی می‌کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید