درب باغ – درب ثامن


طراحی درب باغ از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا اولین قسمتی است که هنگام ورود به باغ با آن روبرو می شویم. جلوه درب باغ باعث شده است که باغ حتی زیباتر از درب ساختمان به نظر برسد. تصاویری از درب باغ که در زیر مشاهده می کنید از جمله لوکس ترین درب هایی هستند که برای انواع باغ طراحی شده اند. برای ساختن درب باغ یا ویلا معمولاً از سه نوع مواد اولیه استفاده می شود. فلز یا آهن ، چوب ، مخلوطی از چوب و فلز

درب فلزی باغ

درب حیاط آهنی

درب باغ ثامن

درب فلزی باغ

درب باغ فلزی بدون شک با دوام ترین درب باغ است. استفاده از فلز در ساخت درب همیشه باعث می شود که استحکام درب هم از نظر عوامل طبیعی مانند نور خورشید و آب و هم در برابر عوامل انسانی مانند تخریب و آسیب توسط سارقان و مهاجمان افزایش یابد. درهای فلزی باغ ، اگر توسط طراحان حرفه ای ساخته شوند ، می توانند توجه هر فردی را با هر سلیقه ای جلب کنند. در گروه تولیدی ثامن درب ، انواع درهای باغ را از چوب با فلز می سازیم. این نوع درب باغ که به در چوبی نیز معروف است ، شبیه یک در چوبی است ، اما از فلز ساخته شده است. در مجموعه ثامن با فلز می توانیم انواع درهای باغ را طراحی و تولید کنیم که توجه همگان را به خود جلب کند. شکی نیست که سلیقه افراد متفاوت است ، ما این توانایی را داریم که تمام طرح های درب باغ را با فلز طراحی و اجرا کنیم. ساخت درب باغ با فلز می تواند ساده و ارزان یا سفارشی و لوکس باشد. نکته ای که هنگام خرید درب باغ باید به آن توجه کنید هزینه ای است که برای خرید درب باغ می پردازید ، این هزینه می تواند در قیمت باغ شما هنگام فروش باغ تاثیر بسزایی داشته باشد. در بین درهای فلزی باغ ، درب باغ ارزان نیز وجود دارد. 2 نوع درب باغ ارزان وجود دارد. یک در باغ از پروفیل و ورق و یک در باغ از تصاویر و قطعات کار شده یا طرح دار. یکی از مهمترین نکاتی که هنگام ساختن درب باغ در مقابل در باید به آن توجه بیشتری داشته باشید ، پوسیدگی و ایمن سازی درب است. به دلیل وجود آب در باغ ها ، کیفیت و کیفیت رنگ و سایر مواد مصرفی بسیار مهم است.

درب چوبی باغ

درب چوبی باغ

درب چوبی باغ

درب چوبی باغ یکی از قدیمی ترین درهای باغ است. در گذشته به دلیل ارزان بودن و سهولت چوب ، استفاده از درب باغ رایج بود. درب چوبی باغ دارای مشکلات عمده ای است که امروزه فقط افراد خاصی از این نوع درب استفاده می کنند. پوسیدگی ، کمبود رنگ ، امنیت پایین درب های چوبی و قیمت بالای چوب ، استفاده از چوب را به عنوان درب پارکینگ کاهش داده است. به کسانی که قصد استفاده از درهای چوبی را دارند توصیه می کنیم از انواع درب باغ ، طرح چوب گروه تولیدی ثامن درب دیدن کنند. این درها درست مانند درهای چوبی ساخته شده اند ، به هر حال ، به جای استفاده از دسته چوبی ، از قطعات فلزی با همان شکل و اندازه استفاده می شود. رنگ درهای چوبی مطمئنا بسیار زیبا تر و با دوام تر از رنگ چوب است. رگه های چوب نیز توسط استادان رنگ ایجاد شده است.

درب باغ ارزان

درب باغ ارزان

درب فلزی باغ ارزان

همانطور که در بالا ذکر شد ، درهای ارزان باغ نوعی درب فلزی باغ هستند که با پروفیل و ورق ساخته می شوند. شکل این مدل درب باغ معمولاً بسیار ساده است. مرجان های این درها با تصاویر ساخته شده اند و فضای داخلی این درها را با ترکیبی از برگ های ساده طرح دار پوشش می دهند. وزن یک درب فلزی ساده باغ بیشتر از سایر درها است ، اما چون در این نوع درب باغ از قطعات گران قیمت استفاده نمی شود ، قیمت تمام شده این نوع درب باغ نسبت به سایر درها مناسبتر است. در ساخت تمام درهای باغ ، به خاطر داشته باشید ، اگر تولید کننده درب باغ غیرحرفه ای باشد یا ابزارهای مناسب را در اختیار نداشته باشید ، مطمئناً دری بدون کیفیت و بدون امنیت دریافت خواهید کرد. دومین نوع درب باغ ارزان قیمت ، درب باغ است که از قطعات آهنی فرفورژه و سایر قسمتهای گل حصار در تولید درب باغ ساخته شده است. یکی از زیباترین درها که به عنوان درب باغ طراحی شده است ، درب باغی از جنس فرفورژه است. این درها همچنین برای فرصت های دیگر مانند باغ ویلا و ویلا استفاده می شود. بسیاری از افرادی که با درهای باغ فرفورژه مخالف هستند ، به دلیل زیبایی خود ، معتقدند که قیمت این مدل درب باغ نسبت به سایر درها بیشتر است ، در حالی که قیمت درهای باغ فرفورژه بیشتر است.تخفیف به عنوان یک درب باغ زیبا و در مقایسه با درهای دیگر علاوه بر درهای فلزی ، مناسب تر است.

قیمت درب باغ

قیمت درب باغ

قیمت درب باغ

مدلهای مختلفی از درهای باغ وجود دارد که هر کدام از مواد مختلف ساخته شده اند. هر یک از درهای باغ ویژگی های خاص خود را دارد. قیمت درب باغ بستگی به مواد مصالح مصرفی و ویژگی ها و نکات درب باغ دارد. همانطور که در بالا ذکر شد ، برخی از درهای باغ ، به ویژه درب باغ شهر ، به مراقبت و زمان بیشتری در هنگام ساخت و ساخت نیاز دارند ، این نوع درها ، که بیشتر شامل درهای باغی از جنس فرفورژه و درهای باغ لوکس هستند ، وزن کمتری دارند و قیمت بالاتری دارند. به نحوه محاسبه قیمت واقعی درب باغ برای اینکه بتوانید قیمت تمام شده در را به درستی محاسبه کنید ، وزن درب را از سازنده بخواهید و آن را در قیمت کیلو ضرب کنید. با این روش می توانید برآورد دقیق تری از قیمت تمام شده درب باغ داشته باشید. هزینه رنگ آمیزی درب باغ ، اگر از نوع الکترواستاتیک باشد ، کیلویی 4000 هزار تومان است. برای رنگ آمیزی کوره ، تمام دسته های درب باید با مواد مخصوص آب بندی شوند تا از پوسیدگی و زنگ زدگی درب به مرور جلوگیری شود. مهر و موم در رنگهای معمولی ساخته نمی شود. هنگام خرید ، تمام قطعات درب باید وزن شوند و فاکتور بسته شود. در برخی موارد ، آهنگران معمولی قیمت لولا و برخی ابزار و تجهیزات را پس از فاکتور توسط خریدار اندازه گیری می کنند. اگر می توانید ، از فروشنده بخواهید به شما بگوید که در باغ آماده و بسته بندی شده است. درب تک یا دو نفره ، ابعاد و اندازه ، درب باغی ریل یا اتوماتیک بر قیمت درب باغ تاثیری ندارد. متاسفانه هنوز جاسوس هایی هستند که از ابعاد یک تکه و دو تکه بهانه ای برای افزایش قیمت استفاده کرده اند.

رنگ درب باغ

یکی از عواملی که بر زیبایی درب باغ تأثیر زیادی می گذارد ، نوع رنگ درب باغ است. اول از همه ، بسیاری از مردم ممکن است فکر کنند که رنگ درب باغ مهم نیست. این طرز فکر کاملاً اشتباه است ، استفاده از فناوری و دانش باعث شده است که درب باغ به روش های مختلف رنگ آمیزی شود. پتینه باغی امروزه یکی از پرکاربردترین روشهای نقاشی است. به این ترتیب ، ابتدا باید در فر را در فر رنگ آمیزی کرد ، صرف نظر از رنگی که رنگ زمینه را انتخاب می کنید ، نکته مهم این است که درب باید پس از رنگ آمیزی درب داخلی باغ در فر ، رنگ آمیزی شود. کوره ، مطابق سلیقه و سفارش خریدار ، پتینه با قلم روی قسمت های تا شده با مهارت کار می شود. به این ترتیب قسمت های مجلل در به راحتی قابل تشخیص بوده و جلوه بسیار زیبایی به درب باغ شما می بخشد. رنگ طرح چوب یکی از زیباترین رنگهای کاری برای درهای باغ است. این نوع رنگ عمدتا بر روی سطوح صاف و تصاویر ساده کاربرد دارد. به این ترتیب ، درب باید با دست رنگ شود. ابتدا ، درب با یک پوشش محافظ به نام Zed Zang پوشانده شده است. پس از خشک شدن ، رنگ روغن روی سطح در فشرده می شود و در مرحله نهایی ، شیارهای چوبی توسط صنعتگران مجرب با ابزارهای دست ساز ایجاد می شود.Source link

دیدگاهتان را بنویسید