شاخ گوزن – محافظ گوزن 09121431055


شاخ گوزن

ریل گارد آهو اولین مدل محافظ دیواری است که به دلیل میله های تیز و موفق متفاوت و کاربردی تر از سایر محافظ های دیواری است. با توجه به محبوبیت محافظان گوزن ، بسیاری از مردم از این نوع محافظ استقبال می کنند. در این مقاله می خواهیم با نحوه ساخت و نگهداری نگهبان گوزن آشنا شویم.

مهمترین مشکلی که خریداران گوزن هنگام خرید قیمت های متفاوت و ویژه ای که فروشندگان و مشاوران ارائه می دهند ، با آن مواجه می شوند. ساخت محافظ گوزن یک کار تخصصی است ، بنابراین خریدار به شرایط اولیه مانند نیاز دارد تراکم، شوشco2، رنگ الکترواستاتیک تجربه به دست آوردن. این عوامل به همراه وزن بر متر شاخ گوزن می تواند به شما در انتخاب ریل حفاظت از گوزن با قیمت واقعی کمک کند.

گوزن حفاظت از آهو و مشخصات اولیه

تراکم محافظ گوزن: تعداد میله های استفاده شده در هر پنل دو متری را گوزن نگهبان می نامند. در صورت خرید محافظ گوزن گوزن از سازنده ، هیچ محدودیتی در تراکم گوزن وجود ندارد. معمولاً از تراکم 8 تا 13 برای محافظ گوزن استفاده می شود. تراکم و تعداد میله های کلیدی در حفاظت از گوزن بسیار مثر است.

از جوشکاری استفاده کنیدco2 در ساخت گارد آهو: جوش CO2 نوعی جوش صنعتی است که برای چسباندن قطعات فلزات غیر آهنی مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به اینکه تقریباً 150 نقطه جوش در هر متر حفاظت از گوزن وجود دارد ، استفاده از جوش CO2 ضروری است. در نتیجه افزایش بیش از حد قیمت دستگاه جوش CO2 ، برخی از تولید کنندگان متوسط ​​از جوش برقی در ساخت محافظ گوزن استفاده می کنند. مهمترین جذابیت استفاده از برق این است که کاغذی به نام جوش باقی می گذارد ، که از رنگ آمیزی مناسب جلوگیری می کند.

رنگ پودری الکترواستاتیک:علاوه بر رنگهای مایع معمول ، نوعی رنگ پودری وجود دارد که در آن پودر با اسلحه اسپری بر روی سطح مورد نظر اسپری شده و سطح فلز داخل کوره را در دمای 220 درجه می پوشاند. رنگ پودری نیز به دلیل استفاده و سم پاشی با رنگ الکترواستاتیک مشهور است. از آنجا که رنگ مایع تابش نور خورشید و رطوبت را به طور همزمان تحمل نمی کند ، استفاده از رنگ کوره برای محافظت از شاخ گوزن بهترین گزینه است.

در بالا ما اصطلاحات رایج در بزرگتر کردن حفاظت از گوزن تا آنجا که ممکن است توضیح دادیم. ما به طور کامل توضیح دادیم که گارد آهو نسل جدیدی از محافظان روی دیوار است و در مقایسه با سایر محافظان از امنیت بالایی برخوردار است که در صورت تمایل می توانید در این قسمت بخوانید. امنیت داخل و خارج ساختمان

در این مقاله به احتمال زیاد مقالاتی در رابطه با کیفیت ، قیمت و نحوه خرید گارد آهو می نویسیم. نکات مهمی که هنگام خرید گارد آهو باید در نظر بگیرید عبارتند از: وزن ، نوع رنگ و حفاظت از گوزن جوشکاریبه شاید در این قسمت یک س forال برای شما ایجاد شود که تراکم حفاظت از گوزن بر قیمت حفاظت از گوزن تأثیر نمی گذارد؟ باید بدانید که تراکم محافظ گوزن فقط در انتخاب نوع محافظ آهو نیست. از آنجا که محافظ گوزن یک محصول ثبت شده نیست و هر سازنده نوع و مدل خاصی از محافظ گوزن را می سازد ، حتی با فرض اینکه دو سازنده از میلگرد یکسان استفاده می کنند ، تعداد قطعات باعث وزن گارد گوزن می شود. گوزن باید کم و بیش باشد ، که طبیعتاً تأثیر عمده ای بر قیمت حفاظت از آهو خواهد داشت.

شاخ گوزن

شاخ گوزن

عوامل موثر بر قیمت حفاظت از گوزن:

وزن گوزن گوزن

وزن هر متر گارد آهو مهمترین قسمتی است که خریدار هنگام پرسیدن محافظ گوزن باید به آن توجه کند. محافظ گوزن از لاستیک ساخته شده است. نحوه خرید لاستیک در کیلوگرم و نحوه فروش محافظ گوزن در متر ، از آنجا که محصول به متر فروخته می شود ، قطعاً وزن مواد اولیه است ، بیشترین تأثیر را بر قیمت محافظان گوزن دارد. یکی از دلایلی که هنگام پرسیدن قیمت ، خریدار را نگران می کند ، عدم بازرسی وزن هر متر حفاظت از گوزن است. بنابراین ، در زمان تجزیه و تحلیل قیمت ، ارتفاع ، چگالی و وزن به طور همزمان اشاره می شود.

مثال ها: اندازه گارد آهو با ارتفاع 100 سانتی متر و تراکم 10 ردیف چقدر است؟ هنگامی که قیمت محافظ گوزن را دریافت می کنیم ، قطعاً وزن هر متر طول را می پرسیم. این بهترین راه برای پرسیدن قیمت است. پس از خرید محل خرید ، حتماً وزن مناسب در هر متر حفاظت از گوزن یا فاکتور نهایی را درخواست کنید. این از سبک و سوء استفاده جلوگیری می کند.

رنگ محافظ آهو

پس از وزن بر متر حفاظت از گوزن ، دومین عامل تأثیرگذار در قیمت حفاظت از گوزن ، نوع رنگ حفاظت از گوزن است. همانطور که گفته شد ، رنگ مایع رایج در بازار در برابر آب و آفتاب مقاوم نیست. به دلیل مشکلات رنگ آمیزی محافظ گوزن بر روی دیوار ، بهتر است از رنگ الکترواستاتیک مقاوم در برابر رطوبت و گرما استفاده شود. استفاده از رنگ کوره نیز نیاز به تجربه دارد. گروه تولیدی ثامن ، با پیش رنگ آمیزی ، ابتدا چسب لاستیکی را برداشته و سپس آن را هل می دهد. به این ترتیب ، دوام بسیار طولانی تر خواهد بود. کشیدن حصار آهو بر روی دیوار بسیار دشوار است.

نوع جوشکاری محافظ گوزن

در هر متر حفاظت از آهو حدود 150 نقطه جوش وجود دارد. این قطعات گاهی به دو یا سه قسمت دیگر متصل می شوند و برخی از میله ها تنها یک نقطه اتصال دارند ، بنابراین علاوه بر کیفیت بالای جوشکاری CO2 در مقایسه با جوشکاری الکتریکی ، میلگردها باید به صورت صنعتی جوش داده شوند و به طور کامل جوش داده شوند. کیفیت جوشکاری CO2 یا جوشکاری برقی به هیچ وجه قابل مقایسه نیست. از نظر فنی ، چون محافظ گوزن به صورت رنگ آمیزی به فروش می رسد ، وجود گل جوش باعث می شود تا محافظ آهو به رنگ آمیزی شود. استفاده از جوشکاری برقی تنها یک اشتباه در حفاظت از شاخ گوزن نیست.Source link

دیدگاهتان را بنویسید