قاب فلزی – قاب فلزی درب ثامن قیمت 09124403540


در صنعت ساختمان قاب فلزی ادعاهای زیادی وجود دارد. در تمام درهای فلزی ساختمان از قاب استفاده می شود. انواع مختلفی از قاب ها وجود دارد. قاب های شفاف ، قاب فرانسوی (قاب فلزی) ، حاشیه و مکزیک انواع قاب های فلزی هستند. یک قاب فلزی مطابق سفارش و اندازه مورد نظر مشتریان تهیه و در کارگاه قرار می گیرد.

گروه تولیدی ثامن درب از سال 1996 به طور تخصصی در زمینه تولید چارچوب درب ضد سرقت و لولا درب فعالیت می کند.استفاده از طرح های جدید برای لولا و قفل درب های لولایی یکی از نوآورانه ترین طرح ها در این زمینه است.ساخت قاب چوبی درب فلزی. یک قاب فلزی بردارید و با قول به هر گوشه کشور ارسال کنید. رضایت شما بزرگترین افتخار ماست.

قاب فلزی از ورق های خمیده 2 و 2.5 میلی متری ساخته شده است. پروفیل های جهان و ساوه بهترین مواد فلزی برای ساخت روکش فلزی هستند. چندین طرح درب انبار وجود دارد که عموماً برای ساختمانهای معمولی که انبار در یک طبقه قرار دارد موجود است. امنیت درب انبار بسیار مهم است. به طور معمول انبارها ، قسمت اول ساختمان که سارقان سعی می کنند وارد آن شوند از ترفندهای مختلفی استفاده می کند ، به همین دلیل می توانید از قاب ها و درهای فلزی انبارهای ایمن استفاده کنید.

از آنجا که قیمت قاب فلزی بر اساس وزن آن تعیین می شود ، استفاده از تصویربرداری از نور یکی از راه های کاهش قیمت قاب فلزی است. قابهای فلزی عموماً از 2 ورق یا حداکثر 2.5 مایل ساخته می شوند. نوع تصویر قاب فلزی یکی از مهمترین نکات در کیفیت محصول نهایی است. نکته مهم و تاثیرگذار دیگر در قیمت قاب فلزی نوع جوشکاری قاب است. گروه تولیدی ثامن درب با استفاده از دستگاه های برش و جوش CO2 لولا و قفل با کیفیت بالا نصب کرده است. ساخت قاب در کارخانه های ساخت درب پارکینگ و درهای فلزی به صورت حرفه ای تولید شده و مقرون به صرفه است. اسکلت فلزی درب ورودی به ساختمانها و انبارهای ساختمان نیاز دارد. قیمت یک قاب فلزی مکزیکی تنها از نظر وزن با یک قاب ساده متفاوت است. قاب های لبه بیرونی که به قاب های مکزیکی نیز معروف هستند ، زیباتر از قاب های ساده به نظر می رسند.

گروه تولیدی ثامن سعی کرده است تمام سازه های فلزی ساختمان مانند درهای پارکینگ ، درهای حیاط ، انواع قاب ها ، چادر زدن ، روکش فلزی روی دیوارها ، نرده های راه پله ، نرده های بالکن و تراس و درهای درب اول و ورودی اتاق را تولید کند. و مناقصات به محض خرید مشتری ، Dapmi این مجموعه می شوید. خدمات مشاوره ، اندازه گیری و نصب رایگان برای همه محصولات در دسترس است.

اهمیت استفاده از یک قاب فلزی قوی در ساختمان

قابهای قدیمی معمولاً از چوب ساخته می شدند که از ایمنی کافی برخوردار نبودند. امروزه به دلیل در دسترس بودن ابزارهای خم و برش ، از قاب های فلزی بر اساس طرح های جدید و به روز استفاده می شود. طراحی ساده قاب بیشتر برای ساختمانها و برجهای بلند استفاده می شود. فریم های فلزی ساده به صورت لولا متصل شده و از امنیت بسیار بالایی برخوردارند. با توجه به استفاده از قاب های فلزی ، امکان تخریب این نوع قاب در ساختمان ها وجود ندارد.

فروش قاب فلزی تمام شده

خدمات ثامن درب شامل طراحی و ساخت انواع قاب های فلزی ساده و مکزیک در ابعاد مختلف می باشد. ابعاد و ارتفاع اسکلت فلزی درب به صورت استاندارد در ارتفاع 220 سانتی متر با عرض های مختلف مناسب فضای مورد استفاده است. عرض درب معمولی برای اتاق خواب ها معمولاً 85 تا 95 سانتی متر است. عرض درب سرویس بین 65 تا 75 سانتی متر است. ویژگی قاب های درب ثامن این است که دارای برگی هستند که داخل برش قاب سوراخ شده و دارای سوراخ های قفل دار می باشد که در صورت بروز مشکل در طول زمان ستون می توان آنها را وارد کرد. در این مدل ، هیچ گونه فشاری بر روی قاب در حین نصب کشتی کنترل نمی شود.

قاب فلزی

انواع قاب فلزی

همانطور که در بالا ذکر شد ، انواع مختلف قاب طراحی و تولید می شود. دوام و کیفیت قاب ها تقریباً یکسان است و معمولاً در شکل و نوع خمش متفاوت است. در ادامه با انواع قاب های فلزی آشنا می شوید.

  • محله فرانسویفریم فرانسوی و قیمت ساخت فریم فرانسوی

قاب فلزی فرانسوی بیشتر برای درهای ورودی و درهای اتاق خواب مناسب است. ورودی اتاق خواب بدون قاب 85 ​​تا 95 سانتی متر است که پس از نصب قاب تمام شده 75 و 85 سانتی متر و فضای داخلی فرانسوی 75 تا 85 سانتی متر است. برای خدمات 70 تا 80 سانتی متر ، که بعد از نصب قاب 60 تا 70 سانتی متر است. به طور کلی ، یکی از مهمترین مقیاس ها برای ساخت چارچوب پلان ساختمان است. گروه تولیدی ثامن درب آماده همکاری با سازندگان ساختمان جهت ساخت فریم ها و درهای انباری مختلف می باشد. برای اطلاع از قیمت قاب فرانسوی می توانید با شماره 021_56586755 -021_56586756 یا 09123403540-09124403540 تماس بگیرید.

  • چهار نفر مکزیکیقاب مکزیکی (قاب قاشق)

فریم های خمیده در فضای باز ، که به آنها قاب قاشق نیز گفته می شود ، می تواند در اندازه های مختلف مطابق درخواست و سفارش مشتریان تولید شود. کارخانه هایی که تصاویر را تولید می کنند در دو اندازه 3.5 و 4 سانتی متر تولید می شوند. اندازه های مختلف را می توان در لولا درب ثامن تولید کرد. چوب مکزیکی در ساختمان ها و همچنین چوب درهای ورودی به عنوان قاب پنجره upvc استفاده می شود. با توجه به ارتفاع 20.2 سانتی متر ، تولید کنندگان طول قاب هر شاخه را 60.6 متر برش می دهند.

  • قاب سادهقاب ساده

نوع دیگر قاب فلزی ، قاب ساده است. این نوع چوب فلزی ساده است. این قاب های فلزی ساده از طرح های قدیمی پیروی کرده اند که یکی از محبوب ترین قاب های فلزی در جهان است. تولید و ساخت این نوع قاب بسیار ساده است. قابهای فلزی شفاف عمدتا برای ساختمانهایی که از دیوارهای پیش ساخته استفاده می کنند استفاده می شود.

  • تفاوت قاب فرانسوی و قاب مکزیکی

تفاوت بین قاب مکزیکی و فریم فرانسوی در عرض و ارتفاع حلقه ها است. شکل فریم های فرانسوی و مکزیکی متفاوت است. با توجه به وسعت بیشتر جنگل مکزیک ، وزن هر شاخه 15 درصد سنگین تر از وزن جنگل فرانسوی است. وزن هر شاخه از قاب فرانسوی با ضخامت 2 مایل 24 تا 25 کیلوگرم است که در مورد قاب مکزیکی بین 28 تا 29 کیلوگرم است.Source link

دیدگاهتان را بنویسید