درب فلزی لوکس


اطلاعات در مورد درب فلزی لوکس

انواع درب فلزی لوکس

دروازه های فلزی لوکس فرفورژه با ظاهر تزئینی خود، سیستم درب هایی هستند که برای جلوگیری از ورود و خروج افراد خانواده و میهمانان به کار میرود. جلوگیری از ورود و خروج افراد متفرقه و مهاجمان نیز از دلایل نصب درب فلزی لوکس است.

درب فلزی لوکس ساختمان

یکی از اولین درب های فلزی یا درب فلزی لوکس در بین سیستم های درب که بسیار زیبا است درب فلزی الیزه می باشد که با درب های ساخته شده با ساخت دروازه های فرفورژه ساختمان های با شکوه با ظاهر مقاوم و زیبا و بادوام و ماندگاری که دارد سال ها در ساختمان شما بوده و با محکم خود از ورود و خروج ناخواسته جلوگیری می کند، این نوع از درب فلزی فرفورژه بسیار ایمن و مقاوم است.

قیمت دروازه باغی آهنی فرفورژه از کیلویی 55000هزار تومان تا 85000تومان به صورت رنگ شده و بسته بندی شده و استاندارد متغیر است.می خواهیم بدانید که قیمت ها با مدل انتخابی متفاوت است.

قیمت درب فلزی لوکس

کارخانه ما واقع در منطقه صنعتی آدرانADRAN انواع درب فلزی ، درب پارکینگ فلزی فرفورژه، درب گاراژ ثامن را تولید می کند. شرکت ما همچنان شما را با کارکنان متخصص خود در زمینه مونتاژ سیستم های درب فلزی که ما تولید می کنیم، گرد هم می آورد. دلیل اینکه قیمت درب فلزی SAMENDARB بسیار مناسب تر از سایر مناطق است این است که تمام مواد در کارخانه خودمان موجود است و در سراسر ایران و شهر های اربیل و سلیمانیه در عراق هم نصب میشود. فروخته و نصب می شود. 

سیستم های درب فلزی ریلی

درب کشویی حصاری پانلی و درب کشویی کشویی مدل درب ما هستند که هم با ظاهر و هم با بودجه مقرون به صرفه و با ضمانت ساخت مستحکم و با کیفیت می توانند سال ها در خدمت شما باشند. 

قیمت درب فلزی ریلی  که بر حسب واحد متر مربع استاندارد بین 65000هزار تومان الی 95000 تومان به صورت رنگ شده فروخته میشود. قیمت درب در عراق در شهر اربیل بین 350 تا 410 دلار به ازای هر تن است، مایلیم بدانید که قیمت ها برای سال 2022 معتبر است و شامل برنامه مونتاژ می شود. خوشحال خواهیم شد تا نظرات شما را در مورد قیمت بدانیم.

سیستم های درب فلزی فرفورژه.

شرکت ما تولید کننده درب های کشویی و اتوماتیک فرفورژه، تولید کننده درب های فرفورژه و ریلی با بیش از 150 مدل درب فلزی میتواند شما را در انتخاب درب های فلزی کمک کند. قیمت درب فلزی مدرن با مدل مورد نظر تغییر می کند و با توجه به کیفیت و بسته به متریال متفاوت است. . درب های کشویی ریلی فلزی آهنی به دلیل ساختاری که دارند به استحکام و دوام بسیار شناخته میشوند. امنیت درب های فلزی فرفورژه بسیار زیاد تر از سایر نمونه های درب فلزی است. امروز ما سیستم های درب ریلی فرفورژه را که در بسیاری از مناطق با آن ها برخورد می کنید را در کارخانه خود در غرب تهران تولید و نصب می کنیم و به آدرس محلی که خریدار درخواست کرده ارسال مینیم. شما هم میتوانید از خدمات حمل و نصب ما استفاده ببرید.

ساخت درب فلزی  قیمت های فعلی ما در سال 2022 در تهران در زیر آمده است. ساخت و ساز درب فلزی فرفورژه فلزی مدرن که در کارخانه ما آماده شده و برای ارسال آماده می شود تا مونتاژ و اجرا شود. امروزه پرکاربردترین مدل های درب فلزی مدرن ساخته شده با پروفیل می باشند که دلیل این امر ارزان ترین درب های باغی درب های ساخته شده با پروفیل و فرفورژه می باشد. این درب ها که هم قیمت پایینی دارند و هم استفاده آسانی دارند مشکلی ایجاد نمی کنند و برای سالیان متمادی مناسب برای نصب بر روی دروازه فلزی هستند. درب های ساختمان و درب پارکینگ شما هم نمونه ای از این محصولات هستند.

قیمت درب فلزی کلاسیک; قیمت واحد استاندارد ما بین 50000 تا 80000هزار تومان است که شامل ساخت ، رنگ و بسته بندی است. قیمت های ما برای سال 2022 معتبر است. برای همین منظور متونید با شماره 09124403540 تماس گرفته و ارتباط برقرار کنید.

قیمت درب فلزی مدل فرفورژه در اربیل ; قیمت واحد هر عدد درب فلزی ماشین رو استاندارد ما با احتساب مونتاژ بین 250 تا 300دلار در کلیه مناطق عراق همانند کرکوک _اربیل_ سلیمانیه است. قیمت ما برای اردیبهشت ماه سال 1401 شمسی معتبر است. شما می توانید تمام سوالات خود را در مورد ساخت درب فلزی بدون هیچ تردیدی از ما بپرسید. شماره تلفن های ما برای تماس با شما 09124403540 و 09123403540 است.

برای مشاهده سایر درب های فلزی  می توانید به تصاویر محصولاتی که در صفحه خود داریم نگاه کنید.

سایر مطالب : نرده پله گرد

دیدگاهتان را بنویسید